BESLENME VE BİLİM

Herbalife Nutrition

Sağlıklı bir yaşam sürmek, vücudunuza faydasının yanı sıra, size daha enerjik olmak için ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlar. Herbalife'ın amacı, tüketicilerine sağlıklı ve aktif yaşama giden yolda destek olmaktır.

Herbalife'ın Sağlıklı ve Aktif Yaşam İlkeleri:

  1. Vücudun ihtiyaçlarına ve kişinin yaşam tarzına göre (yaş, cinsiye...

Herbalife Nutrition

Sağlıklı bir yaşam sürmek, vücudunuza faydasının yanı sıra, size daha enerjik olmak için ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlar. Herbalife'ın amacı, tüketicilerine sağlıklı ve aktif yaşama giden yolda destek olmaktır.

Herbalife'ın Sağlıklı ve Aktif Yaşam İlkeleri:

  1. Vücudun ihtiyaçlarına ve kişinin yaşam tarzına göre (yaş, cinsiyet, kilo, vücut bileşimi, aktivite düzeyi ve metabolizma hızı) uygun mikro ve makro besin öğelerini içeren, çeşitli ve dengeli beslenme, yani kişiselleştirilmiş beslenme.
  2. Enerji seviyelerini düzenleyen ve kaybedilen besin öğelerini yenileyen, dengeli ve besleyici öğünler ve ara öğünler.
  3. Yeterli sıvı alımı. (Günde en az 2 litre su tüketimi)
  4. Düzenli bir egzersiz, uyku ve dinlenme düzeni (Günde 30 dakika orta ila yüksek seviyelerde egzersiz (haftada 5 gün) ve her gece en az 7 saatlik uyku)

Tohumdan Sofraya

Tüm çalışmalarımızın odağında her zaman kalite bulunuyor ve Tohumdan Sofraya felsefemizin beş bileşeni, bütün Herbalife® ürünlerinin hedeflediğimiz yüksek kalite standartlarında olmasını sağlıyor.

Mükemmel ürünler mükemmel hammaddelerden elde edilir.

Herbalife® ürünlerinde kullanılan hammaddeler yüksek kalite standartlarımızla uyumludur.

Gücünü bilimden alan besinler

Herbalife® ürünleri, konusunda uzaman bilim adamları ve beslenme uzamanlarımız tarafından müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre düzenlenmiştir.
Bu uzman ekip (Beslenme Danışma Kurulu-NAB), ürünlerimizin temel aldığı bilimsel gerçeklerin ve güncel bilimsel gelişmelerin; literatür ve klinik çalışmalarla desteklenmesinden sorumludur.

Herbalife Beslenme Enstitüsü ve Beslenme Danışma Kurulu Direktörü ve UCLA İnsan Beslenmesi Merkezi* Direktörü Prof. Dr. David Heber'in de içinde bulunduğu Bilim Adamları Ekibimiz, Herbalife® ürünlerinin beslenme alanındaki en güncel gelişmeler ile geliştirilmesi için sürekli olarak çalışmalarını sürdürüyor.

Kapsamlı test süreci

Kullandığımız hammaddelerin saflığının ve kalitesinin doğrulanmasından, üretimi tamamlanmış ürünlerin son kontrolüne kadar pek çok kez gerçekleştirilen testler ile Herbalife®, ürünlerinin üretim standartlarına uyduğundan ve hatta bu standartları aştığından emin oluyoruz.

Özenli üretim süreci

Herbalife® ürünleri, en güncel iyi üretim uygulamalarını karşılayacak ve hatta bu standartların üzerine çıkacak şekilde üretilmektedir. İyi üretim uygulamaları sayesinde üretim süreçlerinin ve tesislerinin takip ve denetimi sağlanmaktadır.

Özenli teslimat süreci

Ürünlerin raf ömürleri boyunca en uygun şekilde saklandığından ve kalitelerini koruduğundan emin olmamızı sağlayacak takip sistemleri kullanıyoruz.

Bilimde Liderlik

Dünyanın dört bir yanındaki uzmanlar ve bilim adamları, ürün geliştirme sürecçlerimize yol gösteriyor ve Formül 1 Shake başta olmak üzere Herbalife ürünlerinin etkisini inceleyen klinik çalışmaları denetliyor. Beslenme Danışma Kurulu (NAB), Herbalife üyelerine dengeli beslenmenin ve sağlıklı, aktif bir yaşamın önemini öğretiyor.

Daha fazla

BESLENME VE BİLİM  There are no products in this category